Zadzwoń!

0 94 314 8124


 

Projekt Kopań: apartamenty z widokiem

O projekcie

Na Środkowym Pomorzu odkryliśmy miejsce z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i Morze Bałtyckie wraz z plażą Kopań Cabana. Właśnie w tym uroczym otoczeniu powstaje luksusowe centrum rekreacji dla osób, które pragną miło spędzić czas wolny.

To miejsce jest położone w pobliżu miejscowości Kopań, ok. 2 km od Darłowa i 900 m od morza. Naszym celem jest stworzenie uroczego miejsca wraz z wyjątkowym ośrodkiem sportu oraz centrum wellness. Do dyspozycji będą następujące atrakcje: boisko sportowe, ośrodek wellness wraz z basenem, jacuzzi, sauną, spa, masażami itd., a obok parking dla samochodów i system ochrony.

Projekt Kopań to dwa domy szeregowe (w sumie 32 mieszkania o powierzchni od 42 do 114 m2). To wyjątkowe miejsce może się pochwalić pięknym widokiem na jezioro Kopań (ok. 300 m), oraz morze w tle. Jako inwestorzy możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że to jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie kiedykolwiek widzieliśmy: wspaniała przyroda tuż koło Morza Bałtyckiego (plaża) oraz niezmącony spokój – to istny cud.

„Kopań” obejmuje dwupiętrowe budynki, przy czym wszystkie mieszkania na parterze mają ogród. Część apartamentów obejmuje parter i pierwsze piętro, inne – pierwsze i drugie piętro. Na każdym piętrze przestronne samodzielne apartamenty oraz antresole na trzecim piętrze z zapierającym dech w piersiach widokiem. Na parterze stworzyliśmy niezwykle oryginalny układ: można zejść do sypialni i wejść na pierwsze piętro. Dzięki temu będzie się miało wrażenie, że znajdujemy się w trzykondygnacyjnym mieszkaniu, przy czym duże okna pozwolą cieszyć się widokiem salonu i jeziora Kopań.

Całość wykonana z wysokiej jakości materiałów: naszym celem było zapewnienie inwestorom luksusu, a więc znalazło się tu miejsce na m.in. kominek, jacuzzi, ogrzewanie podłogowe, a w pobliżu – basen, saunę i inne udogodnienia.

Jeśli chcielibyście Państwo z góry zarezerwować sobie apartament, zachęcamy do szybkiej decyzji (por. cennik). Zakończenie inwestycji jest planowane na wiosnę 2009 r.

Opis apartamentów

Parter: apartamenty o powierzchni 107–109 m2 wraz z tarasem i balkonem. Od lewej strony apartamenty nr 1, 2, 8 i 9 oraz w B2; apartamenty nr 17, 18, 24 i 25 zbudowano na parterze i pierwszym piętrze i składają się one z trzech poziomów. Wejście z tyłu do niewielkiego przedsionka. Dalej korytarzem i schodami w dół do salonu i w górę na pierwsze piętro. Dzięki temu mamy widok na salon przez okna oraz jezioro Kopań. Z drugiego poziomu istnieje także dostęp do łazienki/toalety i sypialni. Stamtąd można zejść na pierwszy poziom do salonu i kuchni, a tam kominek i ogrzewanie podłogowe na podłodze terakotowej. Z salonu wejście na taras i do ogrodu. Z drugiego poziomu wejście schodami na trzeci (drugie piętro) z trzema sypialniami, łazienką z jacuzzi i prysznicem oraz toaletą. Wszystkie łazienki wyposażone w ogrzewanie podłogowe, a sypianie – w balkon.

Parter: apartamenty o powierzchni 40–55 m2 wraz z tarasem i balkonem. Od lewej strony apartamenty nr 3–7 oraz w B2; apartamenty nr 19–23 zbudowano na pierwszym piętrze. Wejście z tyłu do niewielkiego przedsionka. Dalej korytarzem do salonu, kuchni, łazienki/toalety i sypialni. W salonie kominek i ogrzewanie podłogowe na podłodze z terakoty. Z salonu wejście na taras i do ogrodu.

Pierwsze piętro: apartamenty o powierzchni 110 m2 wraz z tarasem i balkonem. Od lewej strony apartamenty nr 10–14 oraz w B2; apartamenty nr 26–30 zbudowano na pierwszym i drugim piętrze, przy czym mieszkania nr 12 i 28 mają powierzchnię 76 m2 i o jedną sypialnie mniej oraz tylko jedną łazienkę i toaletę. Wejście z tyłu do niewielkiego przedsionka. Dalej korytarzem i schodami na piętro. Z korytarza wejście do trzech sypialni z balkonem od strony morza oraz jacuzzi, łazienką z prysznicem i toaletą. Drugie z mieszkań ulokowano na drugim piętrze, gdzie jest salon z kuchnią oraz wejście na balkon z przepięknym widokiem na morze i jezioro. Kominek oraz ogrzewanie podłogowe pod terakotą. Powyżej, z tyłu jedna obszerna sypialnia z balkonem, łazienką i toaletą (wszystkie łazienki wyposażone w ogrzewanie podłogowe).

Drugie piętro: 4 apartamenty o powierzchni 105 m2 z balkonem. Apartamenty nr 15–16 oraz 31–32. Wszystkie na górnych piętrach w rogu budynków ze wspaniałym widokiem na morze i jezioro. Wejście z boku na korytarz. Dalej do salonu, kuchni (wszystkie pomieszczenia z kominkiem i ogrzewaniem podłogowym). Dwie sypialnie i hall z wejściem do łazienki z jacuzzi (ogrzewanie podłogowe). Wszystkie apartamenty z wyjściem na balkon. Całość wykonana z wyjątkowych materiałów.

Oto nadszedł czas na wypoczynek w stylowym otoczeniu i niezmąconym spokoju, z każdej strony rześkie powietrze i wspaniały widok na jeden z największych cudów natury w Europie. Zapraszamy na polowanie, wędkowanie, golf, plażowanie, zakupy, wypoczynek w spa lub wprost na łonie nieskażonej natury... Witamy w raju.