Zadzwoń!

0 94 314 8124


 

 

Nasze projekty

Invest Poland w ostatnich pięciu latach zajmował się sprzedażą domów letniskowych nad polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Dzięki temu możemy się pochwalić dobrymi kontaktami w regionie; znamy także dogłębnie wiele pozytywnych stron tego terenu, ale także istniejące niebezpieczeństwa.

Dotąd udało nam się wybudować oraz sprzedać szereg domków letniskowych. Nabyliśmy doskonałe grunty w najlepiej usytuowanych miejscach w pobliżu Bałtyku; obecnie budujemy w pocie czoła domy i mieszkania, gwarantując jakość oraz ceny niespotykane wcześniej w tym miejscu.

Wszystkie wybrane przez nas lokalizacje cechuje niezwykła uroda, na którą nieobojętny pozostanie żaden turysta, oraz usytuowanie w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Nasza dalekowzroczna strategia inwestycyjna kazała nam wyselekcjonować miejsca, w których można liczyć na wypoczynek, niewygórowane ceny, zadowalający zwrot z inwestycji oraz niewielkie ryzyko dla nabywcy.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się trzy projekty, z których wszystkie mają dostęp do zabiegów spa i wellness oraz szerokiego wachlarza zajęć rekreacyjnych; ponadto wszystkie domki usytuowane są w malowniczej okolicy w pobliżu centrów turystycznych oraz nadmorskich plaż:

  1. Dąbki I – wysokiej jakości całoroczne domy z bala w pobliżu lasu i plaży >>KLIKNIJ<<

  2. Kopań – całoroczne luksusowe aprtamenty z widokiem na jezioro i morze >>KLIKNIJ<<

  3. Dąbki II – całoroczne luksusowe apartamenty tuż przy lesie i plaży >>KLIKNIJ<<

 
 
powrót do góry