Zadzwoń!

0 94 314 8124


 

 

Umowa i bezpieczeństwo dla klientów

Naszym klientom oferujemy standardową umowę, która jest podpisywana po ustaleniu wszelkich szczegółów. Ponadto istnieje możliwość wpisania swoich praw w księdze wieczystej przed notarialnym przekazaniem pełnych praw do nieruchomości, a więc w momencie, gdy uzyskane zostaną m.in. wszelkie konieczne zezwolenia. Dotyczy to zarówno polskich, jak i zagranicznych inwestorów.

W związku z tym stworzyliśmy wzór umowy, która niezawodnie zabezpiecza klientów przed ewentualnymi stratami – zgodnie z duńskim duchem, a zatem kraju skąd pochodzi prezes spółki Invest Poland i gdzie przez setki lat wypracowano formułę bezpiecznego obrotu nieruchomościami.

Żaden z naszych klientów nie może być narażony na straty, uczestnicząc w projekcie. Z tego względu stworzyliśmy również system depozytowy we współpracy z dużym bankiem o uznanej marce. W ten sposób żadne środki poza wkładem klientów nie mogą trafić do nas jako zbywających nieruchomość, zanim kupujący nie nabędzie prawa do władania nieruchomością.

Dzięki temu inwestorzy mają niezachwianą pewność, że stracie może ulec jedynie znikoma część wkładu. Dojdzie do tego jedynie w sytuacji, jeśli jako sprzedawcy nie dotrzymamy umowy. W każdym innym przypadku jesteśmy gotowi wypracować kompromis w razie zaistnienia niekorzystnych okoliczności.

Jako że inwestorzy muszą być absolutnie pewni co do swoich praw w związku z projektem, oferujemy pomoc prawną i gwarantujemy elastyczne podejście do poważnych ofert.

Na tej podstawie gorąco zachęcamy do inwestowania w najbardziej atrakcyjne i bezpieczne projekty w Polsce.

 
 
powrót do góry